Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Twierdziń – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

250 000 zł4 953 m² 50,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością ogłaszamy możliwość nabycia działki położonej w malowniczej okolicy Twierdzinia. Ta urokliwa działka o powierzchni 4953 mkw. znajduje się w sercu miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Gołąbki(Twierdziń + 17 km)

82 000 zł820 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję atrakcyjne działki budowlane na sprzedaż Gołąbki gm. Trzemeszno. Działki są z dostępem do drogi gruntowej utwardzonej, a dalej z asfaltem. Powierzchnia od 820m2 do 1500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Chomiąża Szlachecka

Chomiąża Szlachecka(Twierdziń + 12 km)

200 000 zł1 100 m² 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki o powierzchni 11 arów z pięknym widokiem na przyrodę, jedyne 250 metrów od linii brzegowej jeziora! Działka położona w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Barcin-Wieś

Barcin-Wieś(Twierdziń + 23 km)

85 000 zł1 499 m² 56,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone na kameralnym osiedlu 6 działek w spokojnej okolicy pod Barcin. To idealne miejsce na budowę domu jednorodzinnego w otoczeniu pól i lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Konopnickiej

Gąsawa(Twierdziń + 18 km)

110 000 zł750 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro pośrednictwa Tara przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni ok.750m2 położonej w Gąsawie przy ulicy Konopnickiej. Na działce jest rozpoczęta budowa domu według.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Inowrocław

Inowrocław(Twierdziń + 22 km)

1 900 000 zł10 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna/budowlana o powierzchni 1 ha położona na terenie Inowrocławia przy drodze asfaltowej.W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Barcin

Barcin(Twierdziń + 20 km)

70 876 zł1 222 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dziesięciu działek pod Barcinem. Media; woda Wymiary działek; 1318m2, 1222m2, 1574m2, 1348m2, 1413m2, 1439m2. Działki objęte są miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Józefowo

Józefowo(Twierdziń + 10 km)

107 700 zł1 077 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki w urokliwym Józefowie na sprzedaż! Józefowo, miejscowość położona w powiecie mogileńskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Malownicze tereny oddalone około 15 minut drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Jacewo(Twierdziń + 25 km)

210 000 zł1 055 m² 199,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu działkę budowlaną o pow.847m2 wraz z udziałem 1/2 w drodze wewnętrznej dojazdowej o pow. zgodnie do udziału 208m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Przedbojewice

Przedbojewice(Twierdziń + 20 km)

950 000 zł6 000 m² 158,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o powierzchni ok 6000m2 zabudowana dużym obiektem magazynowym ogrodzona -bardzo blisko wjazdu na obwodnicę Inowrocławia -blisko drogi krajowej kierunki Poznań, włocławek.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij